| Allecsandrra a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon,mai exact Orange Hiro de la o cunostinta,insa am o problema. spune ca nu i-ar fi cazut, insa ca are o problema cu touchscreen-ul cateodata. Are cineva idee cam cat costa un touchscreen pentru un astfel de telefon, ca sa stiu daca merita sa il cumpar? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Costă până într-o sută de lei panoul, iar de manoperă, nu știu.
Oricum, după părerea mea, nu merită.
Este un Alcatel la origine și Alcatel nu mai face de mult telefoane bune.

1 răspuns:
| Feliciaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu cred ca merita sa ti-l cumperi.
Al meu tot era asa de nou. si nu ii pot face nimic. specialistii au spus ca e o greseala de la fabrica sau ceva de genu. nu mai stiu.
Fa ce vrei., dar eu nu l-as cumpara