| Krs123153 a întrebat:

Vreau sa imi iau LG G4. Ce parere aveti de el si pe ce site il gasesc mai ieftin? Dar sa fie un site serios gen eMag, funda.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este foarte ok.Camera e foarte buna, aspectul e ok, mai ales cu un capac gen piele. Butoanele pe spate is foarte interesant si mai ales practice.
Emag daca vrei serios... Ti-ai raspuns singura.

| Creeper1234 a răspuns:

E un telefon foarte bun cu o cameră foarte bună. Designul este foarte elegant, mai ales variantele cu carcasă din piele. Chiar dacă e un telefon de anul trecut nu are nici o problemă cu performanța, toate aplicațiile rulează perfect. Însă s-ar putea să îți ia puțin să te obișnuiești cu butoanele din spate, iar skinul care LG l-a aplicat androidului (5.1.1 dacă nu mă înșel) e destul de aiurea (adică interfața arăta ciudat dacă ești obișnuit cu Samsung, sau android stock). Dacă vrei să îl iei la un preț ok îl poți lua la second-hand (sau resigilat, tot aia), sunt câteva pe site-ul de la Media Galaxy cred. Însă dacă îl iei nou nu vei găsi nici unul sub 2000 de lei.