| DeeDee817 a întrebat:

Vreau sa îmi iau un iPhone xs max in rate de la media galaxy și nu stiu ce trebuie sa iau cu mine... Ce acte trebuie sa iau? Dacă iau, trebuie sa plătesc la început?

15 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

"Ce acte trebuie sa iau?"
"trebuie sa plătesc la început?"

- La cate nedumeriri ai, iti trebuie tie fix iPhone xs max. laughing E mai inteligent telefonul ala decat tine.

| Wr3nch a răspuns:

Poti lua buletinul si eventual o factura. Trebuie sa ai loc de munca stabil ca sa iti aprobe creditul si dupa fac ei rost de ce au nevoie. Teoretic platesti prima rata la semnarea contractului, depinde de ce oferta au.

| AndreiMM0002 a răspuns:

în primul rând depinde la ce banca dorești sa apelezi, pentru a achiziționa telefonul în rate sau eventual poți apela CREDEX sistemul de plata în rate a Media galaxy și alte.

Conditii de eligibilitate card de credit cu prima cumparatura sunt: sa ai vârsta de minim 18 anii, Vechimea la actualul loc de munca de 3 luni neintrerupte, și un venit mai mare de 800 de lei.
documente necesare sunt Carte de identitate in original.

| laSoledad a răspuns (pentru AndreiMM0002):

CREDEX e o caterinca totala. laughing La pretul telefonului aluia pe care il vrea, va trebui sa plateasca o dobanda in jur de 300 lei pentru un credit de 6 rate, iar cu cat numarul de rate creste, dobanda poate ajunge si in jur de 1100 de lei pentru 24 de rate. laughing Mult succes cu CREDEX!

| Bogdan70001 a răspuns:

IPhone de ultima generatie in rate pe cativa ani buni, tipic romanesc.

Apropo tine cont de ce a zis laSoledad...

| andiceasu95 a răspuns:

Cu banii aia iti poti lua iphone 7 sau 6, sau chiar Samsung laughing

| DeeDee817 explică (pentru laSoledad):

Am pus doar o întrebare! Dacă te crezi așa deștept puteai Răspunde! Dar la câta prostie ai in cap cred ca te depășește!

| DeeDee817 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc

| DeeDee817 explică (pentru Bogdan70001):

Care e problema ta ce telefon vreau sa îmi iau? Prefer sa iau in rate! Atât știu romanii, sa arunce cu noroi in alții dar la voi nu va uitați! Tipic românesc!

| DeeDee817 explică (pentru andiceasu95):

Am avut iPhone 7 plus și vreau sa îmi iau unul mai bun. De Samsung sa nu aud...

| DeeDee817 explică (pentru Bogdan70001):

Ce sa țin cont? De părerea unei proaste/prost care ma jignește fără sa ma cunoască? Nu iau sfaturile idioților ca laSoledad in considerare! E fix problema mea ce telefon vreau sa îmi iau! Dacă intrebi ceva ce nu știi, gata ești prost...sincer m-am saturat de oamenii ca ăștia

| DeeDee817 explică (pentru laSoledad):

Dacă tu ești o handicapat/a și telefonul ăla e prea mult pentru tine asta nu înseamnă ca toți suntem așa! Se vede care e inteligentul aici. Așa ca rămâi tu la Nokia ca și ăla ii prea inteligent pentru tine

| andiceasu95 a răspuns (pentru DeeDee817):

Atunci ia-ti iph 8

| DeeDee817 explică (pentru andiceasu95):

Mi-am luat deja xs

| andiceasu95 a răspuns (pentru DeeDee817):

Bv