| anca118 a întrebat:

Buna vreau sa imi iau un telefon pana in 500 de lei dar sa aiba si wifi imi putea da exemplu?

Răspuns Câştigător
| Florinnnnnnnn a răspuns:

Iti recomand telefonul pe care il am eu are wifi, play store ( de unde poti sa iei aproape orice ) si multe alte programe costa 450 lei si sunt foarte foarte multumit de el cautal pe net sa te convingi se numesti COSMOTE MOVE. Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Daca ti ai gasi un iphone 3gs, sau un Nokia c7.

| anca118 explică (pentru davidtm):

Iphone 3gs e mai scump de 500 de lei

| XatomisX a răspuns:

Am eu daca vrei Nokia x6 cu 32 gb memorie interna :D si wi-fi si sistemul lui de operare symbian camera de 5 mp etc uite aici specificatiile http://www.gsmarena.com/nokia_x6-2922.php

| Bizzle a răspuns:

Samsung C@aT 3350 il recomand are wifi qwerty, Il recomand Personalwinking

| Vlad5631 a răspuns:

Samsung wave 525

| strumfverde a răspuns:

Nokia c5-03

| alisor23 a răspuns:

Eu am un un telefon Nokia-asa 300 pe rosu. este un telefon foarte bun si este pana in 500 lei.