| V1ADUTZ a întrebat:

Vreau sa imi instalez un soft nou la un LG T500.CUm se face si de unde pot lua un soft cat mai nou?

4 răspunsuri:
| PAmy99 a răspuns:

Spfturiele nu sunt asa usor de instalat, tocmai de aceea nu gasesti soft-uri gratuite pe net... daca vrei trebuie sa cumperi, dar in plus poate telefonul tau nu este combatibil cu soft-ul pe care il doresti...
Funda? happy

| Nicoleta3435 a răspuns:

De pe net thinkinglaughing

| xSonikShotx a răspuns:

Dacă telefonul are android îl poţi roota. Apoi îţi instalezi cyanogen mod. Caută pe net cum să rootezi

| V1ADUTZ explică (pentru Nicoleta3435):

Din pacate netul nu m-a ajutat.