| Naomi16 a întrebat:

Vreau sa imi schimb numarul de telefon.O data schimbat vreau ca vechiul meu numar sa nu mai existe deloc.Adica nici cei care il au in telefon sa nu il mai aiba.Se poate?

Răspuns Câştigător
| Dem0N a răspuns:

Da.Te duci la Orange Vodafone sau Cosmote(intr-unul din magazine) depinde ce fel de numar e si ii rogi sa il anuleze

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa-l schimbi dar cei care au numarul vechi, il vor avea pana cand vor.Nu poti sterge si numarul din agenda lor. La Orange sau Vodafone, iti poti schimba numarul si sa-l anulezi pe cel vechi, atat.

| automobile a răspuns:

Da,pur si simplu ceri la magazin O CARTELA CU NUMAR, si atunci ai un numar nou pe care nu il are nimeni