| Vieru_Maria_1993 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul meu care e Samsung galaxy s3 cu un iphone 4s, voi ce ziceti? Sau sa imi iau un Samsung galaxy s4 care are versiunea 5.0.1 Lollipop?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C1965%2C2493

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand să alegi iPhone4s pentru că merge mult mai bine din punct de vedere al sistemului de operare.

| OldSoul a răspuns:

Depinde de tine, eu unul as alege sa imi iau un S4...