| Munteanu_Daniel_1979_c4Ny a întrebat:

Buna,vreau sa intreb si eu de ce mi se descarca bateria la telefon cand e inactiv foarte repede am dat la setari baterie si imi spune ca telefonul cand e inactiv consuma cam 80 la suta din baterie.Rog sa-mi spuna si mie careva care a trecut prin asa ceva, am telefon Allview easy 5 de la rcs&rds.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai dai o resetare generala la telefon. poate se rezolva problema

| iulianolaru99 a răspuns:

Poate fi virusat si procesorul sa fie solicitat in fundal, dar poate fi si din kernel-ul telefonului.