| n1445 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva. Vreau sa imi cumpar un telefon si vreau neaparat sa fie Samsung. Nu vreau ceva foarte sofisticat, dar vreau sa am cu ce sa-mi "omor" timpul... Voi ce imi recomandati? Daca se poate sa-mi spuneti si pretul ar fi perfect! Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Samsung galaxy Young. Seamana foarte mult cu Samsung S 3, doar ca este mai ieftin. Dar are aceleasi aplicatii din cate stiu eu. Este micut, finut, perfect. O sa-mi cumpar si eu unul vara asta. Apropo, costa in jur de 514 lei
, depinde de magazin.

| xxx8 a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy mini 2 este perfect ...este ieftin si are cate putin din toate si are si o varianta de android care se incadreaza printre cele mai buna adica 2.3.6 dar se poate face update la 4.1.1 jely bean
funda?

| DenisicaS a răspuns:

Samsung Galaxy Y Duos S6102. Pret:430 ron. Funda? big grin