| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un telefon, cu camera buna in principal si baterie mare. Imi puteti recomanda ceva? Multumesc!

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mai bine ia-ți un aparat foto!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy A71. După părerea mea e cel mai bun telefon de mid-range.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy A71.

| Bruno92 a răspuns:

Xiaomi redmi note 8 pro

| Dia37Andreea a răspuns:

Depinde ce buget ai...eu am A51 (1500) si pentru camera l-am luat in mod speicial. Deci iti recomand Galaxy A51. Daca ai buget mai mare poti lua Note 10, Note 20 sau iphone 11 pro max/ iphone XS

| rovion a răspuns:

Îți recomand Huawei p30 lite(experiență proprie) sau Xiaomi redmi note 8t(experiență proprie)