| Lucianoo a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un iphone 5 sau Samsung galaxy s4.dar nu vreau sa-mi cumpar din Orange shop sau de pe eMAG, fiindca costa prea mult, eu avand un buget de 1200 de lei.
am gasit pe diferite site-uri, gen, okazii sau oxl la preturi de 1-1200 de lei,in cutie,nefolosite,dar,totusi,pretul mi se pare mult prea putin,practic il iei la juma' de pret.
imi poate garanta cineva ca este adevarat, il poti lua la juma' de pret de pe aceste site-uri si intr-adevar sa fie original?
dati-mi un sfat macar, funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un iphone 5 sigur nu il iei nou la 1200 ron de nicaieri

| Lucianoo explică (pentru suntserios):

De fapt, mi-am luam zilele trecute un iphone 5 la mana a 2-a in cutie, nou, nout, folosit doar 1 sapt la 1300 de lei. e original si neverlocked de asemenea, am verificat pe apple.com daca este original.

| danii98 a răspuns:

Buna! Cele la jumate de pret sigur au ceva probleme sau sunt imitații.dar da, poti gasi si telefoane bune pe net dar mai întâi trebuie sa te asiguri că la pachet cu telefonul vine si garanția. Sper ca iti am fost de ajutorhappy