| alexandranistor2 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un iphone 5S de la eMag de vinerea neagra cum a fost anul trecut la 1500 de lei. Este bun? Este modelul USA 1533 cam așa. Merge bine? Prinde internet de la orice rețea sau trebuie o rețea speciala? Are camera buna? Am auzit ca încărcătorul nu este cel original. O sa tina¿ Nu vreau sa ma păcălesc. Dau Funda✳✳✳✳✳

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Tu stii ca vinerea neagra e peste 10 luni nu? Si e foarte bune, doar ca o sa fie mai ieftin, are de toate bun, nu stiu de ce ma intrebi daca e vorba de 5s.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vladut650 a răspuns:

Eu am 5s, si nu am ce sa comentez despre el.