| Crystal12 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy J3, dar vreau sa ma asigur ca este bun. Cei care aveti acest telefon, imi puteti da o parere mai detaliata? Iar, cam cat costa acest telefon?

2 răspunsuri:
| BeSmart17 a răspuns:

Deci! Prietena mea are j3 dar mie mi se par naspa culorile si,, forma lui"! cred ca e destul de scump cam pe la 11 milioane cred! Eu iti recomant j5(am eu)e foarte bun! a costat cam 750 de lei la flanco si eMAG!(eu mi-am luat 2015)dar daca vrei 2016(acum e 8 milioane la eMAG) si 2017 cred ca e vreo 12-13 milioane! daca ai vreo nelamurire poti sa ma intrebi

| Crystal12 explică (pentru BeSmart17):

Nu cred ca j3 costa 11 milioane, pe eMAG este in jur de 6 milioane, iar pe toate site-urile pe care m-am mai uitat este tot cam atat.