| Roby14 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cu o camera buna insa am mai avut telefoane cu multi mega pixeli si totusi nu faceau cine stie ce poze. La ce ar mai trebui sa ma uit pentru a gasi un telefon cu o camera de calitate? Inafara de mega pixeli...

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

La producatorul telefonului, sa nu te astepti ca de la niste marci fantoma sa faci poze ca, cu un Samsung, sau iPhone.
Daca vrei poze de calitate alege un Samsung cu camera mai mare.
La telefoanele "fantoma" (marci mai putin cunoscute, ca karbonn yezz samd) camera e mult mai mica, chiar daca scrie ca are 5 mpx, in real are undeva la 2...

| Olldcs_Ana_1997 a răspuns:

Lenovo S90 (poate te ajuta cu ceva happy )