| PicSiPoc08 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon, nu prea ma pricep la telefoane, nu conteaza pretul. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, ce telefon sa-mi cumpar. Din cate am inteles cea mai buna marca e Samsung, am inteles ca sunt cele mai bune. Daca aveti alte idei, multumesc. Vreau tot in legatura cu telefon, ce memorie, are. Etc. Ps nu conteaza pretul.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy S4, si ti-l recomand cu placere. Il am de 2 luni si sunt foarte multumit de el, este cel mai bun telefon, bate orice iphone. Funda?

| PicSiPoc08 explică (pentru anonim_4396):

Pai, am inteles ca o sa iasa Samsung galaxy S5, dar nu stiu cand, e adevarat? Mersi de sfat

| anonim_4396 a răspuns (pentru PicSiPoc08):

Da, o sa apara in primavara dar o sa fie foarte scump. Ma rog, e treaba ta. Daca ai bani asteapta S5-ul dar o sa fie vreo 30 de milioane.

| awspam a răspuns:

Nokia 1100 - foarte bun pentru unu care nu se pricepe la telefoane si vrea telefon, e bun pentro orice dar in special pentru a comunica cu persoane care au telefon

| Apocaliptic a răspuns:

ANDROID, cea mai buna alegere.
Totusi, daca vrei sa filmezi si sa faci poze excelente, un Nokia lumia 1020 e cel mai bun.
Daca nu conteaza pretul, iti sugerez un Sony Xperia Z1.
-Rezistent la apa
-Sistemul de operare ANDROID
-Quad-Core 2. 2GHz
-FullHD
-Camera foto de 20.7MP cu o gramada de functii
-Baterie mai mult decat rezonabila
-2GB RAM, si eu am gasit cu 16GB, memorie de stocare, interni.
http://www.youtube.com/watch?v=qRv0RaWr9hA

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Eu iti recomand S4 este un telefon foarte bun, mai ales din punct de vedere al specificatiilor, are camera de 13 MP, memorie foarte mare, este rezistent, se misca foarte bine, nu are lag in meniuri si jocuri
http://bit.ly/1eA9W8Z

| John1973 a răspuns:

Iti recomand acest telefon http://bit.ly/1vTDOUs

| Alexinho94 a răspuns:

Daca nu conteaza pretul iti recomand un LG G2 sau daca nu mai asteapta o luna sa apara Iphone 6. Bafta!

| sheamus12 a răspuns:

Eu iti recoman un Samsung Galaxy S3
sau un LG Optimus 4x Hd sau daca vrei ceva la un pert mic care e si bun : Lenovo a820t(ai grija ca sunt multe fake-uri; cel cu camera pe fata e fake). Sper ca te-am ajutat.

| inLoveWithNutella a răspuns:

IPhone 5S, sau mai ai rabdare cateva luni pana apare IPhone 6.Eu iti recomand produsele de la Apple, sunt cele mai bunewinking

| sebitzu007 a răspuns:

Daca vrei si ieftin si fara pretentii cumpara un Acer Liquid Z120 sau un Evotech din serile mai ieftine (evotech e dual core) sau daca vrei unul elegant mare puternic si ieftin iti recomand Orange hiro sau Orange nivo sau daca preferi varianta windows phone iti recomand Nokia lumia 520

| PicSiPoc08 explică (pentru sebitzu007):

Multumesc, pentru sfat nu conteaza pretul am sansa sa-mi compar orice telefon vreau eu. Si nu ma pot decide laughing

| sebitzu007 a răspuns (pentru sebitzu007):

Sau iti mai poti lua Nexus 5 daca zici ca nu sunt probleme cu banii

| Bobes_Ion_1989 a răspuns:

Nokia lumia 1520 pentru ca are camera de 43 megapixeli are mult ram si are windows 8.0 daca nu iphone 5s/Samsung galaxy s 4. :* p.s Huawei assend p6

| Razvan5769 a răspuns:

Pai,eu am un Lg optimus l9 este destul de bun si nu este destul de scump ii in jur de 1000 lei, android-ul este 4.1.2 are 4gb memorie interna si card de pana la 32gb, un telefon mai scump care cred ca l-ai vazut si pe la televizor ar fi un HTC one android-ul este mai mare cred memoria este de 32gb sau 64gb este cam 24 de milioane si dupa mine se merita(nu iti recomand un iphone nu prea ai ce face cu el). Bafta!

| marinelaella a răspuns:

Hey! Daca ai sansa sa-ti cumperi orice telefon vrei, eu te sfatuiesc sa optezi pentru Samsung Galaxy S4 sau un Iphone 5. Sau poti astepta putin timp si sa-ti iei Un Galaxy S5 sau Iphone 6.

| emanuel778 a răspuns:

Pai daca nu conteaza pretul ia-l pe cel mai scump si gata

| strategicul9 a răspuns:

Iati un Samsung Galaxy Xcover este foarte rezistent si face niste poze la o calitate mare.