| PiinkSmiile a întrebat:

Vreau sa-mi iau de un telefon, dar nu prea am idei.Imi puteti da cateva sugestii?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gaby1607 a răspuns:

Depinde :
pana in 550 lei Nokia Asha 302;
pana in 600 lei Samsung galaxy y duos;
pana in 800 lei Samsung galaxy ace;
pana in 950 lei Samsung galaxy ace plus;
pana in 1600 lei Samsung galaxy Nexus;
pana in 2400 lei Samsung galaxy s3;
restul : iphone 4 sau 4s

4 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Mie nu-mi plac cu touch de aia am ales Samsung S5610, are calitate super. E foarte stabil. Se aude extra.
Are camera foto de 5 megapixeli, bluetooth, card pentru mp3 pana la 8.
Are si design dragut.

| Elizabethzutzu a răspuns:

Smartphone NOKIA Lumia 800 Matt Black

| GhostRiderr a răspuns:

Depinde daca vrei unul cu touch sau far
Cu touch:Smartphone NOKIA lumia
far touch:BlacBeryy Curve

| andreeasweetlove a răspuns:

Nokia Asha 302! Mi l-am luat de o saptama si sunt foarteeeee multumita de el. Totul merge super i-am luat teme jocuri de toate si m-a tinut bateria aproape 6 zile jucandu-ma aproape pe fiecare ora. Are si un pret foarte mic (500 lei) la cate poate sa faca. Ti-l recomand