| Denny_Denisa_2001 a întrebat:

Vreau sa transfer de pe telefonul meu pe alt telefon MB(internet).Cum pot face asta? Am mai facut acum mult timp dar nu mai stiu cum am facut(telefon smart mini sau de pe Nokia, un model mai vechi)

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se pot transfera Mb de pe o cartelă pe alta ( sau de pe un nr pe altul )!

Toate cele bune!

| LuciWv a răspuns:

Nu se poate,daca s-ar putea,cei cu NELIMITAT ar putea da ori cui net, adica MB, foarte multi
Dar nu, nu se poate, doar daca vrei sa schimbi cartelele

| ReZiSTorr a răspuns:

Hotspot doar

| CristianTheBest a răspuns:

N-ai cum. Poti schimba cartelele, singura solutie.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Intrebarea ta e ceva de genu : "Cum sa trimit MB de pe iPhone 6 pe Nokia 3310?" rolling on the floor