| Crinela a întrebat:

Vreau sa va intreb, ce ați alege dintre IPhone X sau IPhone Xs? Am vazut problema pe care o prezintă persoanele cu camera frontala de la iPhone XS. Aveți si știți despre ce este vorba?
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu as mai aduna putini bani si as lua direct Iphone 11. Diferenta de pret intre 11 simplu si XS nu e asa mare. La iphone 11 o sa pierzi pe partea de ecran putin ( e LCD) dar camerele sunt clar mai bune si procesorul la fel.

| bondden15 a răspuns:

Clar Xs.Este mai bun din toate punctele de vedere.