| Okin14 a întrebat:

Buna!
Vreau si eu aplicatia Facebook pentru telefonul Samsung Wave y, cum o descarc?

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
In aplicatiile telefonului, o sa gasesti ''un foldar'' numit ''magazin play'' intri acolo si descarci facebook-ul si orice alt program dorit!
Succes!

| Clawd3lw a răspuns:

De pe google play. Iti trebui cont google si net pe telefon. Daca nu ai net descarci aplicatia pentru android si apoi cu cablu sb o bagi pe telefon, o instalezi si gata.

| MisterTheGamer a răspuns:

Intra aici https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana

Sau poti de pe magazin de pe mobil e gratis
Funda?