| ana1626 a întrebat:

Vreau si eu putin ajutor va rog! Nu imi mai merge sa reincarc cartela cosmote. Am incercat sa sun la *100# dar nu mai apare ca pana acum,si optiunea de,,reincarca",am incercat si la 1234, dar la fel nu imi specifica nimic de,, reincarca" si am mai incercat si la 135 dar cand imi zice sa tastez numarul de telefon zice ca nu e valabil.Ce sa fac? La ce sa sun? Ps: am incercat si chestia cu *codul de reincarcare# dar da erroare..Va multumesc Anticipat!:*

2 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Precum la Orange este posibil sa poti sa iti incarci intr-un fel de pe site. Daca nu du-te la un partener Cosmote sau chiar la ei te vor lamuri.big grin

| mrjohanys a răspuns:

Relaţii cu Clienţii - COSMOTE

1234 / 0766.12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE
021.404.1234 sau 0766.12. 1234 – tarif normal pentru apelurile din reţelele naţionale.