| Lorrybwa10 a întrebat:

vreau si eu un telefon nou! sa nu fie nici scump si nici ieftin! nu stiu ce sa imi aleg, ce ziceti?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

In primul rand, cand pui o astfel de intrebare, ar trebui sa ne spui si in ce buget sa ne incadram.In al doilea rand, iti recomand sa iei in considerare ca la marcile de top, mai platesti si numele.Ti-as recomanda un telefon din a doua categorie a marcilor de smartphone-uri, dar cu o configuratie buna.

| Onofresh2000 a răspuns:

I-ati ori un Sony Xperia ori un Samsung Galaxy.

| Radu_Florin_Cheran_1996 a răspuns:

Buna! Pai iti recomand Samsung Galaxy S4 Mini, Allview X2 Soul, Nokia Lumia 625 si Samsung Galaxy S4