| Dayana12345 a întrebat:

Vreau un site cu huse pentru telefoane...dar sa se plateasca fara card, iar husele sa nu fie simple, sa fie in mai multe culori si cu modele. Mersi.* Funda

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| detty24 a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe okazii o husa pentru BlackBerry sunt foarte ok si nici nu-s exagerate preturile *-*

| Dayana12345 explică (pentru detty24):

Eu mi-am comandat o husa super draguta de pe Okazii si am primit o sticla cu apa in loc!

| detty24 a răspuns (pentru Dayana12345):

Vaaaai de mine... asa ceva inca n-am auzit sad

| Dayana12345 explică (pentru detty24):

Mie mi s-a intamplat..deci probabil ca nu o sa-mi mai comand odata de la Okazii.