| Ionut902 a întrebat:

Buna ziu TPU, m-ar interesa sa cumpar un Asus zenfone 3 ze520kl, cel de 5.2 inch, dar as dori varianta cu 4ram si 64gm stocare, care din pacate nu se comercializeaza la noi in tara, imi puteti spune, daca ar fi okey sa cumpar un astfel de telefon daca nu se comercializeaza la noi in tara, m-as putea bucura de toate functionalitatile sale, ar merge pe retelele romanesti? Si as dori daca se poate si niste informatii de unde as putea sa iau o astfel de versiune, am mai gasit anunturi pe siteuri din Romania, dar la toate imi zicea stoc epuizat, unde l-as putea gasi sa mearga bine la noi in Romania? Nu doresc varianta de 5.5 inch cu 4gb ram pentru ca mi se pare prea mare...

1 răspuns:
| Brigi1998 a răspuns:

Sincer,ce ți.e 5, 2 și 5, 5, aproape tot aia elaughing.
Dacă îți iei din altă țară, poți merge la un service și ți.l deblochează.
Fundă?happy