| anonim_4396 a întrebat:

A avut cineva abonament la Orange? Este bun? Dau funda. Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bun la ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care din ele, ca au o gramada de tipuri de abonamente. Daca te referi la semnal, e popular printre moldoveni.
Toti moldovenii au Orange, ca in varfu dealului la cucuietii din deal, celelalte retele nu au semnal happy

| Mmn a răspuns:

Am avut. Dar prefer totusi la liber..mult mai convenabil pentru mine

| NistorEduardoo a răspuns:

Daca te referi la conexiunea la internet este foarte bun si ai 4G oriunde te duci si niciodata nu se intrerup apelurile.