| LarisaNicoleta06 a întrebat:

Acum ceva timp am observat ca nu mai primesc notificarile de la Facebook in bara de la telefon Aveam niste notificari dezactivate și le-am activat dar tot nu-mi apar. Nu e de la telefon pentru ca daca intru cu alt cont de Facebook le primesc. Am un Iphone 7. Vă rog frumos cine mă poate ajuta dau fundă!

8 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Instaleaza msi afterburner si incearca, normal ar trebui sa se poata, decat daca nu cumva este un model foarte low cost

| LarisaNicoleta06 explică (pentru IIIshaneIII):

Nu găsesc aplicația pe AppStore

| IIIshaneIII a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Scuze,am raspuns la alta intrebare pe threadul tau, verifica daca ai optiunea de salvare a bateriei activata sau o aplicatie care face asta, daca este activata dezactiveaz-o, ea creeaza probleme

| LarisaNicoleta06 explică (pentru IIIshaneIII):

Nu are nicio treabă pentru că, cum am spus mai sus este ceva din Facebook pentru că dacă intru pe un alt cont merge.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Interesant,aici ma depaseste situatia, nu prea ma pricep la Facebook, dar poti incerca sa iei legatura cu cei de la support de la Facebook

| LarisaNicoleta06 explică (pentru IIIshaneIII):

Am încercat dar răspunsul nu știu dacă o să-l primesc vreodată, mersi oricum. VA ROG DACA STIE CINEVA IN CONTINUARE OFER FUNDĂ

| Denila123 a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Dă-mi Facebook sa te sfatiuesc

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Denila123):

Larisa Bușe, Rm Vâlcea