| xt9000 a întrebat:

am acum posibilitatea sa imi iau un galaxy s4 i9505 cu 1300 lei nou.ar merita sa mai astept ca sa imi iau un i9506 cu 1600 lei? merita diferenta si timpul pe care il astept pana strang bani ca sa iau i9506?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Eu a luat acum 3 luni 9505 in 1000 ron si doar cutia desigilata, in rest nou...
stii diferenta intre ele? crezi tu ca vei rupe procesorul la un 9505 sa ai nevoie de unul mai bun? nu cred ca vei folosi tu telefonul in halul in care 9505 sa fie prea putin