| NoName2105 a întrebat:

am avut 100 mb internet pe mobil si nelimitat pe facebook si yahoo. Am terminat cei 100 mb dar inca am nelimitat pe facebook si yahoo dar nu stiu de ce nu pot sa intru, zice "network error".ce as putea sa fac? ma ajutati? dau funda. Precizez ca am un Samsung Galaxy Ace Plus si optiunea Orange am creat-o pe nelimiteaza-te.ro. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Network error spune atunci cand nu ai net pe telefon... Suna si tu la Orange si intreaba, pune-i sa verifice problema ta.