| DenisaIanos1234 a întrebat:

Am iphone 6 S +. Nu cred ca conteaza asta, dar am probleme cu sonorul. Cand vreau sa il dau tare, imi spune ca am sonor pe casti dar eu nu am castile bagate in telefon. Si nu aud deloc. Trebuie neaparat sa bag castile ca sa aud cand vorbesc cu cineva sau sa ascult ceva. Mai spun o data ca cand vreau sa schimb volumul imi spune ca e setat pe casti dar eu nu le am bagate. Daca este cineva care stie sau vrea sa ma ajute, sa imi spuna sa facem legatura prin Facebook ca sa iti pot trimite si o poza mai exacta cu ce am explicat. Multumesc

2 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Salut, vezi ca e o Setare pe la sunet, daca o gasesti o sa l faci
(Nu mi mai aduc aminte cum se numea exact setarea aia)

| GopnikulBogdan a răspuns:

1)S-ar putea să ai un gunoi în mufa de căști
2)Mai bine ar fi să vezi la reparații telefoane.