| Narcis_Hariton_1999 a întrebat:

Bună ziua, am luat un iphone 6 și nu ținea bateria, se descarcă foarte repede, oare ce să fie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil stai prea mult pe el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la baterie e clar nu? Schimbă i bateria.

| Mosotti a răspuns:

E f simplu, bateria e uzata, trebuie schimbata, mai gasesti noi dar neoriginale, merg si alea binisor, eu tocmai am schimbat bateria la HTC One M8 si m-a costat 154 lei acum trei zile, dupa 3, 5 ani deja se descarca repede, du-te la un centru din asta si cere asta.

| Frank51 a răspuns:

Imediat face 6 ani telefonul, cu siguranta nu mai are bateria originala, si se pare ca si cea inlocuita se duce. Costa 40 de lei o baterie noua, si dureaza 10 minute sa o schimbi https://bit.ly/2lnzDZJ