| Pickups a întrebat:

Am o cartela SIM Orange, dar de aseară a început să nu mai funcționeze, am semnal dar nu pot sa fiu apelat sau sa apelez pe cineva. Îmi poate spune cineva care este problema și cum pot sa o rezolv?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ralluuca17 a răspuns:

Probabil ti s-a magnetizat cartela si trebuie sa mergi la o companie Orange si sa iti schimbi cartela. Am patit si eu asta anul trecut. Funda?

| Pickups explică (pentru Ralluuca17):

Dar problema este că am semnal

| Ralluuca17 a răspuns (pentru Pickups):

Si eu aveam semnal dar nu puteam suna si nici sa fiu sunata

| Pickups explică (pentru Ralluuca17):

Problema este că nu sunt în tara.
Mersi, măcar acum știu care e problema.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la firma Orange si vezi motivul, poate te au deconectat ei din cauză ca nu ai plătit. Noi nu putem știi.