| OMEGALIN a întrebat:

Buna ziua!
Am o mare problema,in seara asta trebuie sa plec in vacanta iar telefonul meu,Nokia Lumia, nu sunt sigur dar cred ca e un 635, mi-a aparut ca are ceva update ce trebuie sa-si faca, la Windows 8.1 parca era ce-mi aparea.
Am dat drumul la update si a inceput el sa faca ce avea sa-si faca, se inchise telefonul si cand dadu sa se porneasca imi aparu o imagine cu 2 rotite care se invarteau si dedinjos era o bara care se incarca,dar nu mergea,se incarca foarte putin, un mic punctulet pe bara aia, stateam ce stateam si odata la vreo 15-20 de minute,aproximativ, isi restarta updatarea si incepea de la inceput si nu trecea de punctuletul acela.
Va rog daca ma poate ajuta cineva, sunt presat si de timp de asemenea si chiar nu stiu ce as putea sa-i fac.

3 răspunsuri:
| IT4help a răspuns:

Când arata asa înseamnă ca începe sa facă update-ul
S-ar putea sa fie din cauza ca nu ai destul spatiu
Ce poti face e sa vb. cu unul de la Microsoft si sa ii ceri ajutor

| OMEGALIN explică (pentru IT4help):

Am gasit acum pe net caci cica era nevoie de 1, 5 GB pentru un update de succes, iar eu aveam doar undeva la 1, 04 GB, deci e posibil sa fie datorita lipsei de spatiu.
Si cum as putea sa iau legatura cu cineva de la Microsoft?

| andutzu2000 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Intri la ei pe site si dai la contact --> http://www.microsoft.com/ro-ro/romania/contact/