| Alina282 a întrebat:

Am o mare problema si vreau sa va cer ajutorul. Saptamana trecuta prietenul meu si-a facut abonament la Orange, Pantera 23. El a plecat azi din tara si nu a stiut ca nu ii este activat romingul. Acuma e in strainatate si nu pot lua legatura cu el. Nu are deloc semnal. Stiti cumva daca pot sa ii activez eu de aici serviciul roming? Daca da, unde si cum? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BTWIN a răspuns:

Intreaba la un magazin Orange. daca e pe abonament poate pot ei sa-l activeze.