| Andreea188899 a întrebat:

Am o problema. Am un Vodafone smart 2 mini de un an si 2 luni. Pe 17 iunie l-am resetat, iar la cca 10-11 zile dupa resetare a inceput sa se stinga, iar cand incercam sa-l aprind, nu reuseam, el stingandu-se la loc. Erau momente cand reuseam sa-l pornesc si se bloca. Acum nici macar nu se mai aprinde. Stiti care ar putea fi motivul?

2 răspunsuri:
| Ella_Maya_1984 a răspuns:

Cred ca este de fapt nu cred sigur este de la resetare. Nu intotdeauna resetarile se fac bine.Ai putea rezolva daca ii mai faci inca o resetare si daca nu merge nici atunci...trebuie dus la service.

| Andreea188899 explică:

Ce crezi? I-am mai dat câteva resetări până să se strice de tot. L-am avut la service și nimic. Inca se blochează și se închide.