| alex243546 a întrebat:

Bună ziua! Am o problemă cu telefonul meu, Samsung S22 Ultra.
Are un sunet scurt asistat de o vibrație ( asemănător cu o notificare) însă nimic nu apare în bara de notificări. Sunetul este destul de des, apare oricând, nu contează ce fac și chiar foarte des!
În cazul în care scriu, tastatura dispare din cauza acestui sunet!
Orice idee sau informație, mă ajută! Este destul de deranjant lucrul acesta dar nu înțeleg de la ce poate fi!

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Ori porneste Google assisent ori Bixby

| alex243546 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

M-am gândit la asta...dar nu apare absolut nimic pe ecran...nu înțeleg deloc ce se întâmplă cu el!

| marcelut123 a răspuns:

Curata-l de mizeria din difuzoare.