| frefhfdgwd a întrebat:

Am o problema cu un Iphone 5 16gb.
Mi se reseteaza dintr o data si se incalzeste foarte rau,bateria numai tine,adica scade si urca dintr o data fara a fi la incarcat, l am bagat la incarcat si imi ramane blocat 32% si cand il scot imi arata ca am 64%. De la ce poate fi? Ma ajuta si pe mine cineva? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Trebuie schimbata bateria. Nu prea o poti face singur asa ca trebuie sa apelezi la service.

| LeGoLaS25 a răspuns:

Trebuie schimbata batearia dupa simptomele pe care le-ai spus tu ca le are laughing