| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de telefonul meu Samsung Galaxy Nexus. Acum cateva zile un prieten a incercat sa imi trimita un joc (care nu era descarcat din google play) si nu l-am putut primi prin bluetooth. Pot primi poze sau muzica de la orice telefon, dar nu pot primi alte fisiere. Am incercat sa trimit de pe mai multe dispozitive dar spune ca fisierul nu a fost trimis. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| qwertyasdf1234 a răspuns:

Salut,
incearca asa: Meniu->Settings->Applications-> Bifeaza Unknown sources.