| Johhhhhhhhn a întrebat:

Buna ziua
Am o prolema cu telefonul, nu mai prinde semnal si imi arata ca cartela sim nu este bagata, acelasi lucru apare cu orice cartela...ce pot face? se mai repara?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e în garanție, retur în service. Dacă nu e, tot în service rezolvi problema. Dacă intervii neatent, riști să provoci un defect mai mare

| Shooterman a răspuns:

Daca ai acces la slotul de SIM stergel cu un betisor de ureche inmuiat un pic in spirt. Daca nu ai aces la locasul acela incearca sa mai repozitionezi cartela(poate nu ai introdus-o bine) Daca nu functioneaza nimic... la service cu el.

| Borhifr a răspuns:

Ce telefon ai?