| sergiuajutatimavarog97 a întrebat:

Buna ziua am o rugaminte daca ma puteti ajuta... am un Samsung galaxy i9300 made in korea si meniul e simplu nu e de android dar eu doresc ca sa-mi schimb meniul cum pot face asta ajutati-ma va rog frumos?

2 răspunsuri:
| vortovlad a răspuns:

Ia-ti launcher-ul asta :https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRkb2VzLmxhdW5jaGVyIl0.

| sergiuajutatimavarog97 explică (pentru vortovlad):

Nu vrea sa citeasca aplicatia apex launcher am pus-o pe card dar nu citeste nici o aplicatie nici apk... ce sa fac?