| Ioana892 a întrebat:

Am rugamintea sa ma lamuriti intr-un aspect. Am sunat pe cineva, la mine telefonul a sunat pana a spus ca abonatul nu raspunde, iar la cealalta persoana nu a sunat telefonul, nici macar nu a inregistat apelul, ca si cum persoana repsectiva nu ar fi fost apelata, desi avea telelefonul deschis, cu sonor. Mie mi-a inregistrat apelul in istoric apel, iar celeilalte persoane, nu. Care ar putea fi cauza?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se intampla. Eu am patit ieri ca vorbeam si celalaltul nu ma auzea. Am resunat si si-a revenit. Apoi la altul la fel. Astazi tot cu aceleasi persoane nu s-a intamplat nimic!

| Ioana892 explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru raspuns. Dar daca la persoana nu a sunat telefonul si practic nu a avut nici un apel, eu totusi la cine am sunat, pentru. ca la mine aparea apelul efectuat?!

| Salontanul a răspuns (pentru Ioana892):

Poate fi la un numar gresit sau ai sunat in gol. Nu vei afla niciodata.

| Iote a răspuns:

Oare nu te-a blocat?
Ca asa se intampla la mine cand blocam pe cineva.
Desigur, ar putea fi si alte cauze. Dar eu nu stiu.