| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parerea ca sa ma decid ce telefon sa cumpar. am de ales intre Samsung Galaxy S4, HTC ONE sau Sony Xperia Z, care ar fi cel mai bun si isi merita banii... Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC ONE este cel mai bun si sigur isi merita banii, Sony Xperia Z este o porcarie iar Samsung galaxy s4 nu poti sa il folosesti mult pentru ca se supra-incalzeste plus ca HTC ONE are mult mai multe ca S4. Ia-ti HTC ONE cu cea mai mare incredere.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, as zice ca s cam egale, xperia z arata cel mai bine, si e rezistent la apa si la praf, HTC one se aude foarte tare, are performante egale cu xperia z, singura chestie e ca iti cam aluneca usor din mana, si s4, cam tot aceleasi performante le are, sincer eu ti-as recomanda xperia z, arata mult mai bine, si e rezietent la apa si praf

| LioErnest a răspuns:

Eu alex HTC fara dar si poate! este cea mai buna optiune, apoi Samsung-ul!

uite motivele, ai tot ce vrei de la HTC one:
http://bit.ly/14iOGnO

bafta!

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Daca inca nu te-ai hotarat ce sa-ti cumperi, citeste articolul de mai jos si vezi care ti se potriveste mai bine.

http://www.lumeadigitala.ro/Samsung-Galaxy-S4-sau-HTC-One-Greu-de-ales

http://www.lumeadigitala.ro/......si-s4-mini

| janny a răspuns:

Am o saptamana la dispozitie sa ma hotarasc, eu am citit pe un site un articol cu o comparatie intre cele 3 telefoane, S4 a iesit primul la performante si baterie. Sincer mie imi place HTC one ca designe, mi se pare ceva diferit, dar camera de 4 MP ma pune pe ganduri

| anonim_4396 explică (pentru janny):

HTC one are 4 ultrapixeli, nu megapixeli, deci teoretic ar trebui sa fie la nivelul celorlalte doua, galaxy e mai bun ca ambele, dar nu cu mult,, sunt aproape insesizabile plusurile

| janny a răspuns:

Multumesc mult pentru sfaturi, am cumparat un HTC ONE pana la urmabig grinbig grin