| LeonardPopoi a întrebat:

Bună Ziua. Am și eu niște întrebări mai ciudate laughing dintre:
Xiaomi Redmi Note 9 (64GB)
Xiaomi Redmi 9
Samsung Galaxy A02S

Care este mai bun pentru jocuri? Jocuri cum ar fi PUBG, Free Fire, jocuri de astea nu am mari pretenții. Aș vrea să mi le puneți în ordine de la 1 până la 3 dacă se poate.

Și încă o întrebare, camerele de la Xiaomi Redmi Note 9 te încurcă? Am văzut că le are în mijloc.

7 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Nu cred că te încurcă. Singura problemă este că nu are servicii google, le instalezi tu. Asta este micul dezavantaj la Xiaomi sau Huawei. iar Xiaomi nu trebuie actualizat la o versiune mai nouă, cel pe care îl știu toți miui 12 deoarece softul poate veni cu mici buguri in sistem. In rest cred că este bine...

| Invictusman a răspuns:

Huawei nova 5t e foarte ok pentru gaming sau xiaomi redmi note 8 pro.

| Ionut659 a răspuns:

Eu aș merge pe Xiaomi, eu am unul redmi note 8 pro și merg jocuri lejer în 60 fps și când mă uit pe YouTube și mă joc în 40-50. La capitolul poze este mai bun. Camerele pe mine nu mă deranjează deloc.

| LeonardPopoi explică (pentru Ionut659):

Xiaomi Redmi Note 9? La ăsta te referi?

| Ionut659 a răspuns (pentru LeonardPopoi):

Da, Xiaomi este o firma de încredere. Au un sistem mai greu de înțeles pe partea de setări dar...la jocuri și poze rup! Au multe lucruri interesante! Poți avea două telefoane în unul! (Al doilea spațiu) Și multe alte chestii interesante!

| LeonardPopoi explică (pentru Ionut659):

Cred că m-am decis și am să îl i-au, dar mai am o ultimă întrebare, se descurcă la filmat? Eu aș vrea să filmez cum mă joc jocuri.

| Ionut659 a răspuns (pentru LeonardPopoi):

Vrei să fii Youtuber pe telefon? Păi nu vei avea mare succes dar da, se descurcă. Poți căuta un review pe YouTube