| khgfdgfdgdfgfdgdfgg a întrebat:

am si eu o intrebare. Am un iphone 5s si am probleme la baterie. Bateria imi scade foarte mult daca nu il folosesc, nu e de la locatie sau gps, mod avion. Am incercat tot si vreau sa stiu daca ii bateria sau ceva la placa de baza, am facut testul cu battery life si imi apare perfect. Adica bateria dispun de 1550/1550 mAh.
Are cineva idee de la ce poate fii? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

Trebuie sa schimbi bateria, dar ai grija daca ai scurt pe placa de baza iti va strica si noua baterie.

| khgfdgfdgdfgfdgdfgg explică (pentru oldschool207):

Deci poate fii placa in cel mai rau caz.