| ColdMilk a întrebat:

am si eu o intrebare!? am un Nokia e63 si vreau ca sa stiu daca pot face si eu mesajele ca un fel de chat cum ar veni. cum este la Nokia c3 sau iphone sau etc. exemplu ( http://screenshots.en.sftcdn.net/......00x525.jpg )

Cum ar veni sa chatez cu persoana respectiva numai ca sunt mesaje! nu aplicatie sau nici eu nu stiu dar cand primesc sms si vreau sa-l deschid sa-l citesc sa se deschida asa ca in imaginea de mai sus!

Oare se poate, exista vreun soft, aplicatie ceva :-? tema etc :-?! Ma pote ajuta cineva va rod in inima e chiar important nu sunt singuru care e interesat sau care a incercat si nu ia reusit :(!

Multumesc din suflet si dau funda :X!

1 răspuns:
| sspyddy a răspuns:

Din cate stiu eu nu big grin dar mai asteapta si alte pareri