| Razvy0127 a întrebat:

Am și eu o intrebare... aș vrea sa imi cumpăr un iPhone 6s Roze Gold... credeți ca această culoare este de fete?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Da, rose gold e special creat pentru latura feminina a utilizatorilor.
Incearca simplul Gold, este mai premium, daca asta te intereseaza.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 6s in 2017-2018...lol.ce porcarie.
Dar daca esti idiot si vrei sa ai "valoare"...mda.

| Dennisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul idiot de aici ai fi tu dragul meu Razvan.
Cred ca acel Iphone 6s are mai multa inteligenta decat tine chiar daca aceasta e artificiala laughing
Poate nu toata lumea are bani sa isi cumpere "valoare " din aia de care ai tu, si la urma urmei, este telefon CA orice alt telefon, asta ce inseamna? ca prin definitie esti idiot si tu laughing do not blame me!
Cheers!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dennisz):

Mersi, chiar ma interesa opinia...happy

| JustAGirl333 a răspuns:

Da,e mai mult pentru fete
Poți lua unul gold sau unul colorat și îți iei mai multe huse

| IdNo a răspuns:

Nu cred ca o culoare e pentru fete sau nu. Ia-ti ce iti place.