| adinaandrada a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare, daca imi schimb androidu pe note 3 mi se actualizeaza instantaneu programele mai precis watts app? ms

2 răspunsuri:
| BogdanGamesHD a răspuns:

Dacă androitul pe care îl adaugi sau îl reinstalezi are la aplicație o versiune mai vechie automat se actualizează. Dacă nu ai aplicația instalată și o instalezi tu manual se instalează cu UPDATE-ul la zi. O zi bună.

| alexs99 a răspuns:

Da, daca actualizezi androidul ti se vor actualiza instantaneu si aplicatiile.
O zi buna.