| Maria_Simona_1990 a întrebat:

De dimineata am observat ceva pe telefonul meu, mai exact in agenda. Mentionez ca este Android si am wtp instalat. Bun, de dimineata ce mi-a venit sa imi verific agenda si am observat ca am 2 contacte pe care nu le cunosc, nu le-am salvat eu in telefon si amandoua au wtp. Dar pe aplicatie nu am primit nici un mesaj de la acele persoane. Cum se poate asa ceva? ma poate ajuta cineva cu un raspuns? vi s-a mai intamplat asta? le-am blocat si sters din telefon, dar vreau sa imi dau seama cum de s-a intamplat asta. Multumesc celor care imi raspund!

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Probabil o sincronizare a aplicatilor pe undeva ceva. Nu au cum sa apara numere in agenda asa din senin. Daca ai tableta cu Android si ai alte contacte decat cele din telefon, atunci cand se sincronizeaza dispozitivele vei avea aceleasi contacte pe toate dispozitivele.

| MarynGeorge2001 a răspuns:

Nu ti-a umblat cineva prin telefon? Daca este asa cum zici tu, este un bug vizual in baza de date a interfatei androidului, s-au al wtpu-lui.