| teiube a întrebat:

am si eu o problema de cand mi-am actualizat sistemul de pe pc (w10 am acum) si de pe telefon 9.3.1. Este actualizat la zi, am un iphone 6 nu mai pot sa descarc aplicatii din app store, imi tot apare ca sa verfice zip cod si nu stiu ce.
Si ma enerveaza nu stiu ce are. Cine ma ajuta dau fundita?

1 răspuns:
| TMAIGL a răspuns:

Ăla e codul Postal daca contul de appstore este pe România facut cand dai să descarci ceva cand iti cere zip code cauți pe google cod Postal România și bagi unul la nimereala