| fasfasfasafas a întrebat:

Am si eu o problema..sta in felul urmator: Eu am un galaxy s i-9000 pe care l-am cumparat cand a aparut si am dat cam 2.300 lei. Fiind cumparat tocmai cand a aparut aveam un android foarte prost si am incercat sa imi iau un android de 4.0 de pe nu stiu ce site iar acum telefonul se restarteaza intruna! nu mai porneste deloc chiar nu stiu ce sa fac..please reply daca aveti vr-o solutie -P.S daca il pot duce la un sediu in care sa dau bani ca sa mi-l faca l-as duce cu ce-a mai mare placere!

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Du-l la un service mai bine, dacă nu te pricepi să îl repari singur, ai încredere mai mare în ei, pentru că ştiu despre ce este vorba. Maxim 40 RON.

| Mariussssssss a răspuns:

Salut! Telefonul il poti repara chiar tu acasa! Te pot ajuta si eu prin team viewer.winking Adresa mea de mess este aglitoiu_marius