| xbox360 a întrebat:

am si eu problema cu un telefon ( Galaxy A5 ). L-am scapat pe jos si s-a spart displayul si imediat l-am dus la un gsm pentru inlouire. In doua zile s-a facut reparatia si dupa ce am plecat nu a trecut mai mult de o ora, iar telefonul a ramas pe alb-negru (exact ca functia Economisire maxima) si nu pot sa deschid niciun fel de meniu (daca apas chiar si pe Ceas, Calculator, Notite se blocheaza. L-am incarcat complet, i-am dat restart si nu stiu ce sa fac. Maine ma duc din nou la acel gsm, dar ma gandeam ca poate a mai intampinat cineva problema asta sau poate ma ajuta cineva sa imi spuna din ce cauza si cum pot sa rezolv...

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Dupa ce s-a facut reparatie, de ce nu ati ramas acolo sa va verificati daca functioneaza cum trebuie?