| just4ecko a întrebat:

Buna ziua!

Am si eu un telefon Turbo-x g510s. Din fabrica vine cu aplicatia preinstalata Slide Me.

Cum as putea sa ii instalez google play?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Daca are android, trebuie sa fie o eroare si deci iti recomand sa folosesti optiunea,, resetare setari din fabrica" din setari dupa care ar trebui sa iti apara aplicatia, daca nici asa nu merge, iti recomand ori sa il duci de unde l-ai cumparat ori sa le trimiti un email celor de la google(la sectiunea ajutor, relatii cu publicul), dupa care ei te vor ghida in continuare; Insa daca nu ai android pe telefon nu poti sa intalezi aplicatia Magazin Play fiindca este doar pentru telefoanele care au android. Sper ca am fost de folos.